Elektronické hotelové zámky Saflok a Ilco jsou podporovány robustním softwarovým řešením pro správu přístupu dormakaba, které zahrnuje řadu pracovních postupů jak pro hosty, tak pro zaměstnance. Společnost dormakaba nabízí řadu systémů pro řízení přístupu od nákladově efektivní samostatné jednotky Ilco Front Desk Unit až po sofistikované bezdrátové síťové systémy jako je Saflok Messenger LENS pro vynikající funkčnost a monitorování nebo vzdálené programování a audit celého hotelu z centralizovaných terminálů. Síťová řešení společnosti dormakaba také poskytují zaměstnancům upozornění na slabé baterie zámků, pootevření dveří nebo úklid místnosti.

     

Kompaktní elektronické hotelové zámky

Produkty značek llco a Saflok nabízejí výběr možností zamykání a systémů kontroly přístupu, které poskytují bezpečnost, efektivitu a pohodlí pro vytvoření pozitivního zážitku pro hosty. Cenově dostupné, spolehlivé a snadno ovladatelné elektronické zámky s RFID bezkontaktní technologií a celoštítkovým kováním jsou určeny jak pro nové hotelové projekty, tak i pro retrofity stávajících hotelů. Naše zámky jsou vybaveny technologií Bluetooth Low Energy (BLE) pro bezpečnou integraci mobilního přístupu a snadný, časově neomezený přístup do hotelového pokoje.

     

Modulární elektronické hotelové zámky

Jedinečná, dvoudílná modulární konstrukce řady Saflok Quantum je synonymem vynikajícího výkonu. Hotely, které se snaží zajistit pohodlí svým hostů při současném zvýšení efektivity provozu, si vybírají zámky Quantum pro jejich mimořádné bezpečnostní vlastnosti, vynikající design a jedinečnou kvalitu. Řada Quantum je nabízena s technologií Bluetooth Low Energy (BLE) pro bezpečný mobilní přístup. Řešení RFID má k dispozici funkce pro monitorování karet, které slouží ke sledování přístupů zaměstnanců a hlášení aktivit uživatelů. Všechny produkty jsou navrženy, smontovány a testovány v USA. Každý zámek je certifikován BMHA/ANSI Grade 1 a je kompatibilní s ROHS (omezení nebezpečných látek) a vyhovuje CE/EMC.